Zabezpečovacie Systémy

Zabezpečovacie systémy

Elektronické zabezpečovacie systémy nachádzajú svoje miesto v rodinných domoch, no výnimkou nie sú ani moderné panelákové byty a nebytové komplexy.

Vďaka dobre navrhnutému kamerovému systému získa zákazník prehľad o dianí v jeho priestoroch pokojne aj na druhom konci našej planéty. Vďaka smartphonom a tabletom s internetovým pripojením je možnosť monitorovať pohyb osôb po byte či firemných priestoroch 24 hodín denne/ 7 dní v týždni.

Kontrolovať sa to môže textovo, volaním alebo obrazovo, prípadne sa to celé prenechá pultu centrálnej ochrany, ktorý v prípade poplachu pošle na miesto SBS.

Pomocou zabezpečovacích systémov sa dá spraviť bezkľúčový prístup do obytného priestoru alebo viesť dochádzkový systém pre firmu. Jedným systémom sa taktiež môžu ovládať jednotlivé „sekcie“ nezávisle, príkladom je viacero bytov na poschodí. Vďaka správnemu zapojeniu sa dajú JABLOTRON jednotky použiť nielen na ochranu osôb a majetku, ale aj na čiastočne inteligentný priestor, ktorý dokáže ovládať kúrenie, monitorovať elektriku, vodu, požiar či únik CO2 a podobne.

Vďaka moderným technológiám sú tieto systémy dokonalé a zároveň miniatúrne

iO ELEKTRO je certifikovaným partnerom spoločnosti JABLOTRON ktorá je lídrom vo výrobe zabezpečovacích systémov.

Máte záujem o zabezpečovací alebo kamerový systém?