Kamerové systémy

Kamerové systémy

Primárnou a najdôležitejšou funkciou kamerových systémov je zaznamenávanie prípadných protiprávnych skutkov, rôznych poistných udalostí, kontroly technologických a pracovných procesov a mnoho ďalších.

Dôležité obhliadky kamerových systémov, inštalácia a servisné zásahy patria do rúk našim profesionálnym pracovníkom technickej služby našej spoločnosti. Naši pracovníci pravidelne navštevujú potrebné technologické a odborné školenia.

Komunikačná audio-video technika

Komunikačná audio-video technika poskytuje predovšetkým priame elektronické ovládanie vstupov do objektu, tzv. audiovizuálnu formu komunikácie s neznámymi resp. návštevníkmi chráneného objektu. Audiovizuálna komunikácia teda poskytuje rozhovory aj na diaľku prostredníctvom telefonických rozhovorov.

kamerové systémy
rekuperácia

Elektronická požiarna signalizácia

Pri zabezpečovaní bytov a domov je veľmi dôležité myslieť aj na ochranu pred požiarom. Pri výbere systému pred požiarom záleží na type a zložitosti objektu, takisto aj požiarna zaťaženosť budovy. Všetky návrhy systémov sú v súlade s legislatívou

Je na vašom rozhodnutí, akú požiarnu signalizáciu si necháte nainštalovať. Jediná výnimka je, ak vaša budova vyžaduje elektronickú požiarnu signalizáciu vyplývajúcu zo zákona.

Súčasťou sú takisto aj snímače zemného plynu ( alebo iných plynov), v závislosti od rizika.

Kamerové systémy
Kamerové systémy
Kamerové systémy
Vladimir Dzanibekov
11. Marec, 2023.
Ako revízny technik, chválim prácu Pána Zečeviča, projekty či dané rozvádzače sú príkladové, krásne , uhladené. Kiežby takto vyzerali aj iné inštalácie. Smart inštalácie ako sa patrí. Odporúčam.
Andrej Bartók
14. Február, 2023.
Veľká spokojnosť, zrealizovaný SMART dom, sme radi že sme si mohli niektoré veci v rámci možností spraviť sami a tym pádom, poznáme svoj dom viac, s TAPHOME taktiež spokojnosť, určite budeme odporúčať.
Dominik Bórik
20. November, 2022.
S Pánom Zečevičom sme nadmieru spokojni, mali sme v hlave tri systemy smart domov , no všetko nám bolo vysvetlené a napokon sme si vybrali aj my, velký obdiv na kolko detailov sa muselo vopred myslieť, vďaka ze rady a tipy, určite by som si realizoval ďalšiu smart inštaláciu aj do budúcna. S Pozdravom DB.
Ľuboš “Šuhu” Pítek
31. Október, 2022.
Firma nám robila inteligentnú elektroinštaláciu od začiatku po koniec, na každú otázku dajú riešenie, môžem len odporučiť. Kvalitná práca, kamarátia sa s vodováhou, cit pre detaily 👌10/10
Sabína Támerová
21. Október, 2022.
Ak hľadáte firmu, ktorá svoju prácu robí na profesionálnej úrovni, je to jednoznačne IO elektro. Vyberali sme si medzi dvoma systémami smart domu. Majiteľ firmy nám všetko ochotne vysvetlil, pomohol nám s výberom, a všetko nainštaloval. S prístupom aj s výsledkom sme nadmieru spokojní.
Dávid Benedikovič
11. September, 2022.
So spolocnostou iO ELEKTRO sme nadmieru spokojni, chceli sme realizovat klasicku elektronistalaciu s meranim energii a 5 zaluzii ktore v nasom dome mame, no po stretnuti s technikom ,v showroome sme rychlo zistili, ze si dame spravit kompletny SMART dom, dakujem za vysvetlenie, navrh a uzasnu realizaciu, budem odporucat aj dalej.
Marek Belák
8. September, 2022.
Firma mi dodávala inteligentnú elektroinštaláciu, prístup a kvalita nad moje očakávanie. Môžem odporučiť.
Brano Rovenský
7. September, 2022.
Perfektne odvedená práca s citom pre detail, všetko spravené podľa dohody a s výsledkom som spokojnejší ako som očakával.
Nicolas Winkler
5. Júl, 2020.
Na elektrikára iOELEKTRO som natrafil na základe jeho internetovej stránky, kde som ho podla jeho doterajších skúseností oslovil. Odporúčam ho a hodnotím jeho prácu na 5 hviezdičiek. Všetko, na čom sme sa dohodli, platilo. Bol ochotný so mnou veci konzultovať a okrem odbornej práce oceňujem taktiež jeho ľudský prístup, ktorý je dnes skôr vzácnosťou než štandardom.