Smart tienenie

Inteligentné tienenie

Medzi smart tienenie patria rolety aj elektrické žalúzie, ktoré sú dnes už samozrejmosťou v každej domácnosti. Avšak častokrát sú zastaralé a ťažko ovládateľné. Pri smart systéme je však možné modernizovať ich a pridať ich do smart home systému. Spoločne tak môže kooperovať s kúrením či svietením. Žalúzie sa teda budú otvárať a zatvárať presne tak, ako vám to bude vyhovovať a poskytnú vám potrebné súkromie. Pri smart tienení sa nemusíte starať o ich riadenie. Pri odchode z domu sa žalúzie zatvoria a tým zabránia vpusteniu tepla do vašej domácnosti.

Smart tienenie je vlastne zmodernizované  a vylepšené elektrické tienenie:

inteligentné tienenie
žaluzie

Vysporiadame sa s každým typom

Vieme sa vysporiadať so všetkými typmi žalúzii, medzi ktoré patria aj garážové brány a aj elektrické garniže.

Najčastejšie sa stretávame s typmi:

Žalúzie sú nastavené tak, aby ste ich vedeli ovládať aj cez mobilnú aplikáciu. Viete ich otvárať aj zatvárať, ale aj nastaviť sklon lamiel, kedy potrebujete. Cez aplikáciu si žalúzie viete skontrolovať a vidieť, v akej polohe sa Vaše žalúzie nachádzajú.

Inštalácia smart tienenia nie je pre nás žiadny problém. Dokážeme ich nainštalovať v krátkom čase už v postavenom dome ale takisto aj v novostavbe. Skvelé je, že sa vyhnete vŕtaniu a s tým spojenou aj nečistotou v domácnosti.

Smart tienenie,inteligentné tienenie
Smart tienenie,inteligentné tienenie
Smart tienenie,inteligentné tienenie
Vladimir Dzanibekov
11. Marec, 2023.
Ako revízny technik, chválim prácu Pána Zečeviča, projekty či dané rozvádzače sú príkladové, krásne , uhladené. Kiežby takto vyzerali aj iné inštalácie. Smart inštalácie ako sa patrí. Odporúčam.
Andrej Bartók
14. Február, 2023.
Veľká spokojnosť, zrealizovaný SMART dom, sme radi že sme si mohli niektoré veci v rámci možností spraviť sami a tym pádom, poznáme svoj dom viac, s TAPHOME taktiež spokojnosť, určite budeme odporúčať.
Dominik Bórik
20. November, 2022.
S Pánom Zečevičom sme nadmieru spokojni, mali sme v hlave tri systemy smart domov , no všetko nám bolo vysvetlené a napokon sme si vybrali aj my, velký obdiv na kolko detailov sa muselo vopred myslieť, vďaka ze rady a tipy, určite by som si realizoval ďalšiu smart inštaláciu aj do budúcna. S Pozdravom DB.
Ľuboš “Šuhu” Pítek
31. Október, 2022.
Firma nám robila inteligentnú elektroinštaláciu od začiatku po koniec, na každú otázku dajú riešenie, môžem len odporučiť. Kvalitná práca, kamarátia sa s vodováhou, cit pre detaily 👌10/10
Sabína Támerová
21. Október, 2022.
Ak hľadáte firmu, ktorá svoju prácu robí na profesionálnej úrovni, je to jednoznačne IO elektro. Vyberali sme si medzi dvoma systémami smart domu. Majiteľ firmy nám všetko ochotne vysvetlil, pomohol nám s výberom, a všetko nainštaloval. S prístupom aj s výsledkom sme nadmieru spokojní.
Dávid Benedikovič
11. September, 2022.
So spolocnostou iO ELEKTRO sme nadmieru spokojni, chceli sme realizovat klasicku elektronistalaciu s meranim energii a 5 zaluzii ktore v nasom dome mame, no po stretnuti s technikom ,v showroome sme rychlo zistili, ze si dame spravit kompletny SMART dom, dakujem za vysvetlenie, navrh a uzasnu realizaciu, budem odporucat aj dalej.
Marek Belák
8. September, 2022.
Firma mi dodávala inteligentnú elektroinštaláciu, prístup a kvalita nad moje očakávanie. Môžem odporučiť.
Brano Rovenský
7. September, 2022.
Perfektne odvedená práca s citom pre detail, všetko spravené podľa dohody a s výsledkom som spokojnejší ako som očakával.
Nicolas Winkler
5. Júl, 2020.
Na elektrikára iOELEKTRO som natrafil na základe jeho internetovej stránky, kde som ho podla jeho doterajších skúseností oslovil. Odporúčam ho a hodnotím jeho prácu na 5 hviezdičiek. Všetko, na čom sme sa dohodli, platilo. Bol ochotný so mnou veci konzultovať a okrem odbornej práce oceňujem taktiež jeho ľudský prístup, ktorý je dnes skôr vzácnosťou než štandardom.