Prístupové systémy

Dochádzkové a prístupové systémy

Dochádzkové a prístupové systémy sú súčasťou komplexnej ochrany objektu a ich úlohou je dodržiavanie určitých pravidiel bezpečnostného režimu. Zaisťujú riadené vstupy do kancelárii, určených miestností a iných priestorov, minimalizujú nežiadúce vplyvy a udalosti.

Automatizačná technika slúži na ochranu parkovískvstupov na pozemok. V takomto prípade odporúčame brány na vytvorenie bariéry vstupu.

Ponúkame automatické, krídlové a posuvné brány a závory pre riadené vstupy na parkoviská alebo prejazdy.

Automatizačná technika

Automatizačná technika slúži na ochranu parkovísk a vstupov na pozemok. V takomto prípade odporúčame brány na vytvorenie bariéry vstupu.

Ponúkame automatické, krídlové a posuvné brány a závory pre riadené vstupy na parkoviská alebo prejazdy.

Prístupové systémy
alarm

Integrovaný systém zabezpečenia ochrany

Detekčné a analytické funkcie našich moderných systémov majú za úlohu poskytovať kvalitné záznamy a podrobnejšie výstupy v rámci priameho zabezpečenia určených priestorov či už interiérových alebo exteriérových.

Technické možnosti sa neustále inovujú, zdokonaľujú a sú prepracovanejšie. Zabezpečovací systém funguje na súbore režimových opatrení, inštalovaných prvkov technickej ochrany a kamerového systému, zahrňujúci poplachové a poruchové správy, ktoré sa dostávajú priamo do PCO ( Poplachové prijímacie centrum ).

Pomocou integrovaného zabezpečovacieho systému sú chránené všetky vstupy aj výstupy do objektov, s možnosťou identifikácie osôb. Integrovaný systém je nenahraditeľný pri včasnom zaznamenaní udalosti a nepovoleného vstupu do chráneného objektu.

Integrovaný zabezpečovací systém poskytuje ochranu objektov, možnosť detekcie, analýzy a filtrovania chybných poplachových signálov, možnosť náhrady vlastnej alebo zmluvnej fyzickej ochrany objektu.

Integrovaný systém zabezpečenia poskytuje ochranu Vášho objektu a majetku.

Prístupové systémy
Prístupové systémy
Prístupové systémy
Vladimir Dzanibekov
11. Marec, 2023.
Ako revízny technik, chválim prácu Pána Zečeviča, projekty či dané rozvádzače sú príkladové, krásne , uhladené. Kiežby takto vyzerali aj iné inštalácie. Smart inštalácie ako sa patrí. Odporúčam.
Andrej Bartók
14. Február, 2023.
Veľká spokojnosť, zrealizovaný SMART dom, sme radi že sme si mohli niektoré veci v rámci možností spraviť sami a tym pádom, poznáme svoj dom viac, s TAPHOME taktiež spokojnosť, určite budeme odporúčať.
Dominik Bórik
20. November, 2022.
S Pánom Zečevičom sme nadmieru spokojni, mali sme v hlave tri systemy smart domov , no všetko nám bolo vysvetlené a napokon sme si vybrali aj my, velký obdiv na kolko detailov sa muselo vopred myslieť, vďaka ze rady a tipy, určite by som si realizoval ďalšiu smart inštaláciu aj do budúcna. S Pozdravom DB.
Ľuboš “Šuhu” Pítek
31. Október, 2022.
Firma nám robila inteligentnú elektroinštaláciu od začiatku po koniec, na každú otázku dajú riešenie, môžem len odporučiť. Kvalitná práca, kamarátia sa s vodováhou, cit pre detaily 👌10/10
Sabína Támerová
21. Október, 2022.
Ak hľadáte firmu, ktorá svoju prácu robí na profesionálnej úrovni, je to jednoznačne IO elektro. Vyberali sme si medzi dvoma systémami smart domu. Majiteľ firmy nám všetko ochotne vysvetlil, pomohol nám s výberom, a všetko nainštaloval. S prístupom aj s výsledkom sme nadmieru spokojní.
Dávid Benedikovič
11. September, 2022.
So spolocnostou iO ELEKTRO sme nadmieru spokojni, chceli sme realizovat klasicku elektronistalaciu s meranim energii a 5 zaluzii ktore v nasom dome mame, no po stretnuti s technikom ,v showroome sme rychlo zistili, ze si dame spravit kompletny SMART dom, dakujem za vysvetlenie, navrh a uzasnu realizaciu, budem odporucat aj dalej.
Marek Belák
8. September, 2022.
Firma mi dodávala inteligentnú elektroinštaláciu, prístup a kvalita nad moje očakávanie. Môžem odporučiť.
Brano Rovenský
7. September, 2022.
Perfektne odvedená práca s citom pre detail, všetko spravené podľa dohody a s výsledkom som spokojnejší ako som očakával.
Nicolas Winkler
5. Júl, 2020.
Na elektrikára iOELEKTRO som natrafil na základe jeho internetovej stránky, kde som ho podla jeho doterajších skúseností oslovil. Odporúčam ho a hodnotím jeho prácu na 5 hviezdičiek. Všetko, na čom sme sa dohodli, platilo. Bol ochotný so mnou veci konzultovať a okrem odbornej práce oceňujem taktiež jeho ľudský prístup, ktorý je dnes skôr vzácnosťou než štandardom.