Smart osvetlenie

Smart svietenie

Inteligentné svietenie je elementárny prvok v smart domácnosti. Využívame ho na každodennej báze. Takéto smart prvky sú návykové a hlavne veľmi jednoduché.

V smart inteligentnom dome alebo byte si nemusíte všimnúť, že je iný ako bežná klasická domácnosť. Všetky zariadenia sú totiž ukryté a ovládanie je automatické. Smart zariadenia ohromí vašu návštevu a v neposlednom rade vám uľahčí život. Dosiahnete to, že nebudete potrebovať využívať vypínače. Pokiaľ budete mať v miestnosti nedostatok svetla, smart svietenie to zistí a zasvieti.

Smart osvetlenie:

Smart osvetlenie
dual svetlo

Integrácia inteligentného osvetlenia

Smart osvetlenie vieme integrovať aj do už postaveného domu a nie len novostavby. Celé osvetlenie bude bez problémov fungovať aj s pôvodnými vypínačmi.

smart svietení ovládame tieto typy svietidiel:

  • Klasické žiarovky
  • Philips HUE a Ikea žiarovky
  • Smart LED žiarovky
  • 12V/24V farebné aj biele LED pásy
  • 0-10V regulovateľné svietidlá
  • 230V LED žiarovky a pásy
Smart osvetlenie,smart svietenie
Smart osvetlenie,smart svietenie

Smart svietenie a jeho fungovanie

Veľmi dôležitým ovládaním Smart osvietenia je pomocou mobilu. Je možné ovládať ho kedykoľvek a kdekoľvek chceme. Druhým v poradí je automatické riadenie svietenia, kde patrí ovládanie svietenia pohybom, pomocou západu a východu slnka alebo aktuálneho osvetlenia v konkrétnej miestnosti. Veľmi praktické ovládanie osvietenia je riadenie hlasom – Alexa, Siri alebo Google Home.

Inštalácia Smart osvietenia netrvá dlho a za pár hodín je možné ovládať cely systém cez mobil.

Smart svietenie využíva prácu senzorov. Jedným senzorom sledujeme pohyb, meriame teplotu v domácnosti, vlhkosť aj intenzitu svetla.

smartosvetlenie
Smart osvetlenie,smart svietenie
Vladimir Dzanibekov
11. Marec, 2023.
Ako revízny technik, chválim prácu Pána Zečeviča, projekty či dané rozvádzače sú príkladové, krásne , uhladené. Kiežby takto vyzerali aj iné inštalácie. Smart inštalácie ako sa patrí. Odporúčam.
Andrej Bartók
14. Február, 2023.
Veľká spokojnosť, zrealizovaný SMART dom, sme radi že sme si mohli niektoré veci v rámci možností spraviť sami a tym pádom, poznáme svoj dom viac, s TAPHOME taktiež spokojnosť, určite budeme odporúčať.
Dominik Bórik
20. November, 2022.
S Pánom Zečevičom sme nadmieru spokojni, mali sme v hlave tri systemy smart domov , no všetko nám bolo vysvetlené a napokon sme si vybrali aj my, velký obdiv na kolko detailov sa muselo vopred myslieť, vďaka ze rady a tipy, určite by som si realizoval ďalšiu smart inštaláciu aj do budúcna. S Pozdravom DB.
Ľuboš “Šuhu” Pítek
31. Október, 2022.
Firma nám robila inteligentnú elektroinštaláciu od začiatku po koniec, na každú otázku dajú riešenie, môžem len odporučiť. Kvalitná práca, kamarátia sa s vodováhou, cit pre detaily 👌10/10
Sabína Támerová
21. Október, 2022.
Ak hľadáte firmu, ktorá svoju prácu robí na profesionálnej úrovni, je to jednoznačne IO elektro. Vyberali sme si medzi dvoma systémami smart domu. Majiteľ firmy nám všetko ochotne vysvetlil, pomohol nám s výberom, a všetko nainštaloval. S prístupom aj s výsledkom sme nadmieru spokojní.
Dávid Benedikovič
11. September, 2022.
So spolocnostou iO ELEKTRO sme nadmieru spokojni, chceli sme realizovat klasicku elektronistalaciu s meranim energii a 5 zaluzii ktore v nasom dome mame, no po stretnuti s technikom ,v showroome sme rychlo zistili, ze si dame spravit kompletny SMART dom, dakujem za vysvetlenie, navrh a uzasnu realizaciu, budem odporucat aj dalej.
Marek Belák
8. September, 2022.
Firma mi dodávala inteligentnú elektroinštaláciu, prístup a kvalita nad moje očakávanie. Môžem odporučiť.
Brano Rovenský
7. September, 2022.
Perfektne odvedená práca s citom pre detail, všetko spravené podľa dohody a s výsledkom som spokojnejší ako som očakával.
Nicolas Winkler
5. Júl, 2020.
Na elektrikára iOELEKTRO som natrafil na základe jeho internetovej stránky, kde som ho podla jeho doterajších skúseností oslovil. Odporúčam ho a hodnotím jeho prácu na 5 hviezdičiek. Všetko, na čom sme sa dohodli, platilo. Bol ochotný so mnou veci konzultovať a okrem odbornej práce oceňujem taktiež jeho ľudský prístup, ktorý je dnes skôr vzácnosťou než štandardom.