Smart systém TapHome

Kvalitný inteligentný systém

Taphome prináša jednoduché riešenia pri inštalácii inteligentných domácností. Používanie svetiel, žalúzii alebo okien nikdy nebolo také jednoduché. Taphome ponúka vo svojom portfóliu takzvané káblové riešenie, ktoré umožňuje rýchlu a stabilnú komunikáciu medzi prvkami nášho domu.

Taphome je inteligentný systém, ktorý umožňuje vykonávať úpravy sami, zároveň integruje všetky zariadenia vo vašej domácnosti. Veľmi výhodný je aj štandardný rozpočet Taphome.

taphome

Čo všetko ponúka Taphome?

termostat

Kúrenie a chladenie

výsledkom je nielen pohodlné využitie ale najmä úspory energie

žaluzie

Tienenie

Integrované žalúzie do vykurovacieho a chladiaceho systému

dual svetlo

Ovládanie svietenia

Zmena intenzity aj farby svietenia

rekuperácia

Vetranie

Meranie kvality vzduchu a úprava intenzity vetrania

alarm

Alarm

Samostatný certifikovaný alarm, pri vypnutom alarme je možné nastaviť svetlo alebo zdvihnúť žalúzie

závlaha

Zavlažovací systém

Možné prepínanie jednotlivých zavlažovacích zón osobitne, aby tlak vody pritom neklesol

bazén

Bazény

Ovládanie filtračného čerpadla, teploty, svetla a kvality vody v bazéne

taphome, smart systém taphome
Vladimir Dzanibekov
11. Marec, 2023.
Ako revízny technik, chválim prácu Pána Zečeviča, projekty či dané rozvádzače sú príkladové, krásne , uhladené. Kiežby takto vyzerali aj iné inštalácie. Smart inštalácie ako sa patrí. Odporúčam.
Andrej Bartók
14. Február, 2023.
Veľká spokojnosť, zrealizovaný SMART dom, sme radi že sme si mohli niektoré veci v rámci možností spraviť sami a tym pádom, poznáme svoj dom viac, s TAPHOME taktiež spokojnosť, určite budeme odporúčať.
Dominik Bórik
20. November, 2022.
S Pánom Zečevičom sme nadmieru spokojni, mali sme v hlave tri systemy smart domov , no všetko nám bolo vysvetlené a napokon sme si vybrali aj my, velký obdiv na kolko detailov sa muselo vopred myslieť, vďaka ze rady a tipy, určite by som si realizoval ďalšiu smart inštaláciu aj do budúcna. S Pozdravom DB.
Ľuboš “Šuhu” Pítek
31. Október, 2022.
Firma nám robila inteligentnú elektroinštaláciu od začiatku po koniec, na každú otázku dajú riešenie, môžem len odporučiť. Kvalitná práca, kamarátia sa s vodováhou, cit pre detaily 👌10/10
Sabína Támerová
21. Október, 2022.
Ak hľadáte firmu, ktorá svoju prácu robí na profesionálnej úrovni, je to jednoznačne IO elektro. Vyberali sme si medzi dvoma systémami smart domu. Majiteľ firmy nám všetko ochotne vysvetlil, pomohol nám s výberom, a všetko nainštaloval. S prístupom aj s výsledkom sme nadmieru spokojní.
Dávid Benedikovič
11. September, 2022.
So spolocnostou iO ELEKTRO sme nadmieru spokojni, chceli sme realizovat klasicku elektronistalaciu s meranim energii a 5 zaluzii ktore v nasom dome mame, no po stretnuti s technikom ,v showroome sme rychlo zistili, ze si dame spravit kompletny SMART dom, dakujem za vysvetlenie, navrh a uzasnu realizaciu, budem odporucat aj dalej.
Marek Belák
8. September, 2022.
Firma mi dodávala inteligentnú elektroinštaláciu, prístup a kvalita nad moje očakávanie. Môžem odporučiť.
Brano Rovenský
7. September, 2022.
Perfektne odvedená práca s citom pre detail, všetko spravené podľa dohody a s výsledkom som spokojnejší ako som očakával.
Nicolas Winkler
5. Júl, 2020.
Na elektrikára iOELEKTRO som natrafil na základe jeho internetovej stránky, kde som ho podla jeho doterajších skúseností oslovil. Odporúčam ho a hodnotím jeho prácu na 5 hviezdičiek. Všetko, na čom sme sa dohodli, platilo. Bol ochotný so mnou veci konzultovať a okrem odbornej práce oceňujem taktiež jeho ľudský prístup, ktorý je dnes skôr vzácnosťou než štandardom.