Smart systém Niko home

Niko home control

Niko Home Control predstavuje spoľahlivosť, dizajn a inovácie. Ponúka automatizáciu domácnosti, aby vaša domácnosť pracovala tak, ako si prajete. Ponúkame bezpečnépohodlné bývanie, ktoré navyše šetrí aj energiu.

Niko Home Control je spoľahlivé riešenie, ktoré ponúka flexibilitu a najmä kvalitu. Systém sa dá nainštalovať do ktorejkoľvek domácnosti a kedykoľvek je možné rozšíriť ho.

Počas svojho pôsobenia na trhu vybudoval vynikajúcu povesť, ktorá zaručuje kvalitu, bezpečnosť a spoľahlivosť.

niko home, niko home control

Vypínače a zásuvky

Každý vypínač aj zásuvka sú opätovne testované, až kým sa nezistí že vydrží tridsať rokov neustáleho používania. Niko Home Control ponúka nadčasové a kvalitné dizajny.

Detektory, ktoré vidia všetko

Priali by ste si automatické rozsvietenie svetiel po vstupe do miestnosti? Znížiť intenzitu svetla počas dňa? Detektory Niko Home Control sa o to postará. Zabezpečí Vám domov, kde sa budete cítiť bezpečne, pohodlne a ušetríte veľa energie.

Osvetlenie a ovládanie svetla

Znamená viac ako zapínanie a vypínanie svetiel. Niko Home Control môžete osvetlenie upravovať a optimálne osvetľovať jednoducho a úsporne.

Niko Home Control rieši aj vstupové systémy, ktoré Vám umožňujú vidieť, kto stojí za dverami aj bez toho, aby ste ich otvorili. Na to slúži digitálne alebo analógové video. Používanie je veľmi jednoduché, videá sú krásne viditeľné a vydržia dlhé roky.

niko home, niko home control
Vladimir Dzanibekov
11. Marec, 2023.
Ako revízny technik, chválim prácu Pána Zečeviča, projekty či dané rozvádzače sú príkladové, krásne , uhladené. Kiežby takto vyzerali aj iné inštalácie. Smart inštalácie ako sa patrí. Odporúčam.
Andrej Bartók
14. Február, 2023.
Veľká spokojnosť, zrealizovaný SMART dom, sme radi že sme si mohli niektoré veci v rámci možností spraviť sami a tym pádom, poznáme svoj dom viac, s TAPHOME taktiež spokojnosť, určite budeme odporúčať.
Dominik Bórik
20. November, 2022.
S Pánom Zečevičom sme nadmieru spokojni, mali sme v hlave tri systemy smart domov , no všetko nám bolo vysvetlené a napokon sme si vybrali aj my, velký obdiv na kolko detailov sa muselo vopred myslieť, vďaka ze rady a tipy, určite by som si realizoval ďalšiu smart inštaláciu aj do budúcna. S Pozdravom DB.
Ľuboš “Šuhu” Pítek
31. Október, 2022.
Firma nám robila inteligentnú elektroinštaláciu od začiatku po koniec, na každú otázku dajú riešenie, môžem len odporučiť. Kvalitná práca, kamarátia sa s vodováhou, cit pre detaily 👌10/10
Sabína Támerová
21. Október, 2022.
Ak hľadáte firmu, ktorá svoju prácu robí na profesionálnej úrovni, je to jednoznačne IO elektro. Vyberali sme si medzi dvoma systémami smart domu. Majiteľ firmy nám všetko ochotne vysvetlil, pomohol nám s výberom, a všetko nainštaloval. S prístupom aj s výsledkom sme nadmieru spokojní.
Dávid Benedikovič
11. September, 2022.
So spolocnostou iO ELEKTRO sme nadmieru spokojni, chceli sme realizovat klasicku elektronistalaciu s meranim energii a 5 zaluzii ktore v nasom dome mame, no po stretnuti s technikom ,v showroome sme rychlo zistili, ze si dame spravit kompletny SMART dom, dakujem za vysvetlenie, navrh a uzasnu realizaciu, budem odporucat aj dalej.
Marek Belák
8. September, 2022.
Firma mi dodávala inteligentnú elektroinštaláciu, prístup a kvalita nad moje očakávanie. Môžem odporučiť.
Brano Rovenský
7. September, 2022.
Perfektne odvedená práca s citom pre detail, všetko spravené podľa dohody a s výsledkom som spokojnejší ako som očakával.
Nicolas Winkler
5. Júl, 2020.
Na elektrikára iOELEKTRO som natrafil na základe jeho internetovej stránky, kde som ho podla jeho doterajších skúseností oslovil. Odporúčam ho a hodnotím jeho prácu na 5 hviezdičiek. Všetko, na čom sme sa dohodli, platilo. Bol ochotný so mnou veci konzultovať a okrem odbornej práce oceňujem taktiež jeho ľudský prístup, ktorý je dnes skôr vzácnosťou než štandardom.