Smart systém Loxone

Klasické bývanie vs Loxone

Pri klasickom bývaní vykonávame každodenne množstvo úkonov, na ktoré je človek zvyknutý ako napríklad vypínanie a zapínanie svetla, ovládanie kúrenia. Pri Loxone Real Smart Home je nastavená ideálna teplota v pravý čas v každej miestnosti. Takisto nemusíte mať starosti s tienením alebo kontrolou okien

Možno si to ani neuvedomujeme, ale tieto rutinné činnosti a mnoho ďalších nám zaberá množstvo času. Pri smart dome alebo byte je ovládanie omnoho jednoduchšie  a rýchlejšie. 

Autopilot prevezme väčšinu práce, avšak máte nad ňou napriek tomu kontrolu. Takisto nie je potrebné mať ku všetkému samostatný prvok na ovládanie. V inteligentnom dome alebo byte stačí jeden a navyše máte nad svojim smart bývaním aj kontrolu vďaka mobilnej aplikácii.

Loxone logo
zónova regulácia teploty

V jednoduchosti je krása

Každá miestnosť v inteligentnom dome alebo byte má veľmi jednoduché ovládanie. Pre lepšiu zapamätateľnosť sa odporúča mať v každej miestnosti rovnaký princíp ovládania. Už viac nebudete musieť premýšľať, ktoré tlačidlo stlačiť. 

Loxone Smart Home kooperujú všetky komponenty a každá funkcia vie, čo tá druhá aktuálne robí. Táto spolupráca vytvára  potenciál maximálnej úspory času a peňazí a takisto maximálny životný komfort pre užívateľov.

Inteligentné domy a byty ponúkajú smart kúrenie, smart osvetlenie, smart tienenie, zabezpečovanie systémy, kamerové systémy, prístupové systémy, fotovoltaiku/solárne elektrárne, LED osvetlenie, servis

Už niekoľko rokov na trhu

Inteligentným bytom a domom sa veľmi darí, napríklad inštalačný partner systému Loxone sa od roku 2010 podarilo vylepšiť viac ako 8000 inteligentných domov a ich počet stále pribúda.

Loxone ponúka neobmedzené možnosti. Výška investície vždy záleží od množstva techniky v domácnosti a od našej predstavivosti.

Čo všetko ponúka Loxone?

teplota loxone

Kúrenie a chladenie

energetický monitor

Energetický motor

obývacia izba

Ovládanie svietenia

Zmena intenzity aj farby svietenia

iphone 2

Dobíjanie elektromobilu

iphone 3

Žaluzie

iphone 4

Systém proti požiaru

iphone

Fotovoltaika

Ľuboš “Šuhu” Pítek
31. Október, 2022.
Firma nám robila inteligentnú elektroinštaláciu od začiatku po koniec, na každú otázku dajú riešenie, môžem len odporučiť. Kvalitná práca, kamarátia sa s vodováhou, cit pre detaily 👌10/10
Sabína Támerová
21. Október, 2022.
Ak hľadáte firmu, ktorá svoju prácu robí na profesionálnej úrovni, je to jednoznačne IO elektro. Vyberali sme si medzi dvoma systémami smart domu. Majiteľ firmy nám všetko ochotne vysvetlil, pomohol nám s výberom, a všetko nainštaloval. S prístupom aj s výsledkom sme nadmieru spokojní.
Dávid Benedikovič
11. September, 2022.
So spolocnostou iO ELEKTRO sme nadmieru spokojni, chceli sme realizovat klasicku elektronistalaciu s meranim energii a 5 zaluzii ktore v nasom dome mame, no po stretnuti s technikom ,v showroome sme rychlo zistili, ze si dame spravit kompletny SMART dom, dakujem za vysvetlenie, navrh a uzasnu realizaciu, budem odporucat aj dalej.
Marek Belák
8. September, 2022.
Firma mi dodávala inteligentnú elektroinštaláciu, prístup a kvalita nad moje očakávanie. Môžem odporučiť.
Brano Rovenský
7. September, 2022.
Perfektne odvedená práca s citom pre detail, všetko spravené podľa dohody a s výsledkom som spokojnejší ako som očakával.
Nicolas Winkler
5. Júl, 2020.
Na elektrikára iOELEKTRO som natrafil na základe jeho internetovej stránky, kde som ho podla jeho doterajších skúseností oslovil. Odporúčam ho a hodnotím jeho prácu na 5 hviezdičiek. Všetko, na čom sme sa dohodli, platilo. Bol ochotný so mnou veci konzultovať a okrem odbornej práce oceňujem taktiež jeho ľudský prístup, ktorý je dnes skôr vzácnosťou než štandardom.