iOELEKTRO • VÁŠ ELEKTRIKÁR

MY SME iOELEKTRO

Naša firma iOELEKTRO je Váš spoľahlivý montér elektroinštalácii, inteligentných systémov či zabezpečovacích systémov s dlhoročnými skúsenosťami na trhu.

Neustálym vzdelávaním, si rozširujeme obzory a preto sme v týchto oblastiach odborníci. Venujeme sa všetkým rozsahom silno aj slabo-prúdových inštalácií do domácností alebo nebytových priestorov.
Pozrite si naše služby a neváhajte nás osloviť! S akoukoľvek otázkou či požiadavkou, od konzultácii až po komplexné riešenia, spojené s realizáciou Vám radi pomôžeme.

Náš prístup je spoľahlivý a práca dotiahnutá do detailov.Neustálym vzdelávaním, si rozširujeme obzory a preto sme v týchto oblastiach odborníci. Venujeme sa všetkým rozsahom silno aj slabo-prúdových inštalácií do domácností alebo nebytových priestorov. Pozrite si naše služby a neváhajte nás osloviť! S akoukoľvek otázkou či požiadavkou, od konzultácii až po komplexné riešenia, spojené s realizáciou Vám radi pomôžeme. Náš prístup je spoľahlivý a práca dotiahnutá do detailov.

Elektrikár

Naše služby

Toto je nadpis

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.